KURUMSAL

TEKNİK SOĞUTMA Firması 1967 yılında Servet ÖZYILMAZ tarafından kurulmuş olup, Soğuk Hava Depoları, Ticari Buzdolapları, muhtelif soğutucu ürünlerinin, imalatını, satışını, satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermiştir.

1996 senesinde TEKNİK SOĞUTMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak yeniden yapılanmaya giderek kalite ve düzenini gelişen teknoloji ile soğutma sektöründeki seçkin firmaların ürün yelpazelerini bir araya toplayıp, komple soğuk hava deposu imalatı, montaj ve servis faaliyetini bugüne kadar geliştirerek sürdürmüştür. Kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşıyarak hizmette sınırsız müşteri memnuniyeti doğrultusunda çağdaş, kaliteli, memnuniyet verici hizmetlerle faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Amacımız; 1967’den beri tecrübelerimize dayanarak, pazarda güvenilir ve aranan marka olmak için çıtamızı daima bir üst hedefe taşımak. En iyi ürünü ve hizmeti vermek, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, sektörde her zaman kaliteli ürünler geliştirmek, gelişen teknolojiyi yakından takip edip AR – GE çalışmalarımızı genişleterek, ulusal ve uluslar arası standartlara  uygun çevre bilincini ön planda tutarak, çevreye duyarlı, doğa dostu, uzun ömürlü, düşük enerji sarfiyatlı ürünlerin imalatını gerçekleştirerek kaliteyi daima zirvede tutmaktır.

Teknik Soğutma San. Ve Tic Ltd. Şti. Sektörde ürün yelpazesine yeni alternatifler sunarak soğuk zincir halkasına hizmet vermektedir.

Serin – Soğuk – Donmuş Muhafaza – Şoklama Tesisleri  kurulumlarında kullanım şartlarına ve özelliklerine göre değerlendirilip, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE kalite belgeli olarak imal edilir.

technicold-logoMarka Split Tip Hermetic & Semi Hermetic (ENDÜSTRİYEL) Soğutma Grupları projeler doğrultusundaki ihtiyaca göre üretimlerinde çözümler yaratıyor.

Markasıyla çeşitli ölçülerde standart üretilen Modüler ve Yarı modüler Soğuk Odaları’nın yanı sıra Endüstriyel Soğuk depolarının Duvar, Tavan, Zemin panelleri ve kapılarının projeler doğrultusundaki ihtiyaca göre üretimlerinde çözümler yaratıyor.

PVCOLD-LOGO( HİJYENİK )    ( ANTİ-BAKTERİYEL)       ( ANTİ-TOKSİN)        Gıda Kodeksine Uygun PVC Şerit Materyal Ürünler ile çözümler yaratıyor. Kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşıyarak hizmette sınırsız müşteri memnuniyeti doğrultusunda çağdaş, kaliteli hizmetlerle faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.